Porras, HSS/E
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäisellä kohdistusreikäporalla, ⌀-merkintä urassa. Varsi on lisäksi kolmella tasopinnalla.
Käyttötiedot
Poraus ja jäysteiden poisto, suurin materiaalipaksuus = askelkorkeus (katso taulukko).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kartiomainen levy-/peltipora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | Konepajanormi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kiinnitys | Varsi, jossa kolme kiinnityspintaa |
| Varren ⌀ | 12 mm |
| Kokonaispituus | 85 mm |
| Halkaisija ⌀ | 9 - 36 mm |
| Porrasporan nousu | 3 mm |
| Askelkorkeus | 4 mm |
| Kokonaispituus | 85 mm |
| Halkaisija ⌀ | 9 - 36 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 118320 |
|---|---|
| EAN | 4045197966667 |