Porrasporanteräkärjet 4-20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
1/4 tuuman kuusiovarsi DIN 3126 C 6,3 mukaisesti.
9 porrasaskelmaa 2 mm välein, käytettävissä enintään 4 mm paksuisissa materiaaleissa. Reunanmurtajalla (levyn pursepoistaja) ⌀ 10:ssä 1 mm pellille.
Etu
Nopea ja helppo vaihto pora-, upotus- tai ruuvauskärjen välillä.
Käyttötiedot
Ihanteellinen liikkuviin korjaus- ja asennustöihin.
Tekniset tiedot
| Leikkausmateriaali | HSS |
|---|---|
| Askelkorkeus | 4 mm |
| Varren pituus | 20 mm |
| Bitsien kuusiovarsi | C 6,3 |
| Porrausaskelväli | 4–20 mm |
| Porausaskelten lukumäärä | 9 |
| Suurin levyn paksuus | 4 mm |
| Valmistajan merkintä | 843 |
| Kokonaispituus | 67 mm |
| Nousu | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6763054-20 |
|---|---|
| EAN | 4013288119155 |