Kartiomainen tarkkuuspeltipora HSS, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terävä porankärki, esiporausta ei tarvita. Kartiomaisesti nousevat leikkuusärmät ja ulkopuolen radiaalinen vapautus takaavat tasaisen ja siistin työstön. Asteikko urissa. Varressa lisäksi kolme tasopintaa.
Käyttötiedot
Poraus ilman purseita tai tärinäjälkiä.
Teräslevy 0,1−2 mm, ruostumaton levy (V2A) 0,1−1 mm, ei-rautametallit: 0,1−5mm, muovi jopa 10 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kartiomainen levyteräpora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Verstasstandardi |
| Kiinnitys | Varsi, jossa on kolme kiinnityspintaa |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Varren ⌀ | 10 mm |
| Kokonaispituus | 102 mm |
| Halkaisija ⌀ | 4 - 30.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 118020 |
|---|---|
| EAN | 4045197036452 |