Kierrepora HSS nro 114000, täydennyssarja, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Koostuu kierreporaista, joiden mitat vastaavat DIN 338 -standardia.
Rakenne
Välikoot kierrepohjareiille ⌀ 3,3 / 4,2 / 6,8 / 10,2.
Malli
Koostuu kierreporaista, joiden mitat ovat DIN 338:n mukaiset.
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Kasetin kanssa | ei |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Kiinnitys | Lieriövarsi; Lieriövarsi; Lieriövarsi |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Porahalkaisijoiden väli | 0,5 mm |
| Porausalue | 1 - 13 mm |
| Porien lukumäärä | 29 |
| Keskiöreiän ⌀ | 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Kärkikulma | 118 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 115020 |
|---|---|
| EAN | 4045197657558 |