HSS-kierrepora-bitsit
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
1/4 tuuman kuusikulmavarsi DIN 3126 C 6,3:n mukaan.
Etu
Nopea ja helppo vaihto pora-, upotus- tai ruuvauskärkien välillä.
Käyttötiedot
Ihanteellinen liikkuviin korjaus- ja asennustöihin.
Yleiskäyttöinen metallille, puulle ja muoville.
Erityiset niittireikäkoot 3,1 ja 5,1 mm.
Tekniset tiedot
| Kärkikulma | 118 astetta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierreporaus-/spiraaliporanterä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Poran ⌀ | 6.8 mm |
| Bitsien kuusiovarsi | C 6,3 |
| Spiraalipituus | 30 mm |
| Varren pituus | 14 mm |
| Valmistajan merkintä | 848 HSS |
| Kokonaispituus | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 676302 |
|---|---|
| EAN | 4013288118912 |