HOLEX CleverDrill -kierrepora HSS, pinnoittamaton 4,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva pora kaikkiin standardisovelluksiin. Parempi aloitusporautuvuus ristihiotun kärjen ansiosta. Sydän ja sydänkartio normaalit. Pinta: pronssinväriseksi päästetty kierukkauurre
Huomautus
Seuraajatuote nro 113005:lle.
Suositus
Suurin poraussyvyys:
L2 = LC - 1,5 × DC.
Käyttötiedot
N
80
N
50
N
63
P
35
P
32
P
25
P
20
N
40
K
30
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | kierrepora |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 1897 |
| Kiinnitys | sylinterivarsi |
| Sarja | CleverDrill |
| Kiinnitys | sylinterivarsi |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Halkaisija ⌀ | 4,5 mm |
| Normi | DIN 1897 |
| Kiinnitysuran pituus lc | 24 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Varren halkaisija ds | 4,5 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Porausyvyys | 17.3 mm |
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Syöttö f teräksessä < 750 n/mm2 | 0.05 mm/v |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1130064,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406742560 |