Keskiöporanterä reikäsahalle nro 118505 6×48 mm 6x48 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HM-reikäsahaan nro 118505.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keskipora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | Konepajastandardi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Halkaisija ⌀ | 6 mm |
| Kokonaispituus | 48 mm |
| Ydinporan ⌀:lle | 16–70 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1185556X48 |
|---|---|
| EAN | 4045197674166 |