Jyrsinteräpora
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7483 G
Malli
Kaksi leikkuusärmää ja lieriökiinnitys.
Erikoisteräs; normaaliin poraukseen puuhun ja joihinkin koviin puulajeihin. Terävät kehäsärmät tuottavat lastuttomat pohjareiät ja samalla pienentävät ylikuumenemisen riskiä.
Käyttötiedot
Lastuttomien, mittatarkkojen pohjareikien ja pyöreiden reikien poraamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puupora |
|---|---|
| Varren mitat | 10×30 mm |
| Kokonaispituus | 90 mm |
| ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Poran ⌀ | 40 mm |
| Kokonaispituus | 90 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 795150 |
|---|---|
| EAN | 9002696009498 |