HM-poranterä aramidille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erikoisgeometria turvalliseen poraukseen aramidimuoveihin (polyaramidi) sekä aramidikuituihin termo- ja kestomuoveissa.
Huomautus
Lastu-uran pituus LC = L2 + 1,5 × DC.
Käyttötiedot
N
110
N
130
N
120
N
120
N
140
N
100
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Toleranssi nimellis-⌀ | h6 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Pajastandardi |
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi h6 |
| Pituus xD | 4×D |
| Porakäyttö | Aramidille |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi h6:lla |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Halkaisija ⌀ | 3 mm |
| Normi | Pajanormi |
| Kiinnitysuran pituus lc | 12 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h6 |
| Varren halkaisija ds | 3 mm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Porausyvyys | 7.5 mm |
| Varren toleranssi | h6 |
| Syöttö f aramidikuituvahvisteisessa muovissa | 0.05 mm/v |
| Normi | Tehdasnormi |
| Toleranssi ø | h6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 121230 |
|---|---|
| EAN | 4045197471284 |