Täyskovametallinen kierrepora, erikoislyhyt, TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
DIN 6539:n mukainen (erikoislyhyt).
Sama nimellis-⌀ ja varsi-⌀.
TiAlN-pinnoite vielä parempaa suorituskykyä varten.
Huomautus
Lastu-uran pituus LC = L2 + 1,5 × DC.
Kitkavarama kiinnitys poraistukassa nro 341050 timanttipinnoitetuilla leukapaloilla.
Käyttötiedot
N
260
N
180
N
180
P
90
P
90
P
80
P
60
P
35
M
35
M
25
S
25
N
180
K
90
Tekniset tiedot
| Kierrekulma | 30 astetta |
|---|---|
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h7 |
| Pinnoite | TiAlN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | DIN 6539 |
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi, h7 |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi, h7 |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Halkaisija ⌀ | 6,6 mm |
| Normi | DIN 6539 |
| Kiinnitysuran pituus lc | 31 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h7 |
| Varren halkaisija ds | 6,6 mm |
| Kokonaispituus l | 70 mm |
| Porausyvyys | 21,1 mm |
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Syöttö f teräksessä < 1100 n/mm2 | 0,11 mm/k |
| Varren toleranssi | h7 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 122151 |
|---|---|
| EAN | 4045197748577 |