HM-keskipora A, päällystämätön
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Syvähiottu kovametallisesta pyörötangosta. Kierteinen.
Käyttötiedot
N
200
N
180
N
160
P
80
P
75
P
65
P
50
P
35
M
35
M
30
S
25
N
160
K
70
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keskiöporat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | DIN 333 |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Toleranssi nimellis-⌀ | k13 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tyyppi | A |
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi h6:lla |
| Upotuskulma | 60 astetta |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Halkaisija ⌀ | 2.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Varren halkaisija ds | 6.3 mm |
| Kokonaispituus l | 45 mm |
| Varren toleranssi | h6 |
| Työkappaleen-⌀:lle | 20 − 30 mm |
| Syöttö f teräksessä < 1100 n/mm2 | 0.08 mm/v |
| Työkappaleen halkaisijalle | 20 − 30 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 121000 |
|---|---|
| EAN | 4045197038364 |