Torx Plus -ruuvi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx Plus -ruuviTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvit |
|---|---|
| Kierrekoko | M3,5 |
| Kiristysmomentti | 3,3 Nm |
| Kokonaispituus | 35 mm |
| Käyttölaite | 25IP |
| Kiristysmomentti | 15 Nm |
| Kokonaispituus | 35 mm |
| Kierrekoko | M6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 231999 |
|---|---|
| EAN | 4062406063436 |