Torx Plus -kiristysruuvisarja, 10 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx Plus -kiristysruuvisarja, 10 osaaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvit |
|---|---|
| Kokonaispituus | 10,4 mm |
| Käyttölaite | 20IP1 |
| Kiristysmomentti | 6,25 Nm |
| Kokonaispituus | 10.4 mm |
| Kierrekoko | M5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 239652 |
|---|---|
| EAN | 4047109084827 |