Torx-kiristysruuvi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx-kiristysruuviTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvit |
|---|---|
| Kierrekoko | M3,5 |
| Kiristysmomentti | 2.5 Nm |
| Kokonaispituus | 5.45 mm |
| Kiristysmomentti | 2 Nm |
| Kokonaispituus | 5.45 mm |
| Kierrekoko | M3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 231540 |
|---|---|
| EAN | 4045197220509 |