Kierteenleikkuutyökalusarja kierretyökalusarjoilla, 3-osainen M3-12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva peltikotelo, jossa on kantokahva ja 2 eksenterilukkoa. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti sijoitettu omaan pidikkeeseensä ja on helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit asettuvat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Sisältö taulukon mukaisesti
kutakin 1 kierretappisarja, 3 osaa nro 130250: koot M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
kutakin 1 kierreleuka nro 140330: koot M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
kutakin 1 kierreporanterä nro 114030: koot 2,5; 3,3; 4,2; 5; 6,8; 8,5; 10,2
kutakin 1 säädettävä tapin kääntöväännin nro 148410: koot 1; 2
1 työkalupidin räikkäavaimella nro 1700: koko 85
kutakin 1 kierreleukavarsi nro 149310: koot 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14
1 kierremitta nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3×60
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja 2 epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti omassa pidikkeessään ja helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti ylös. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierreleuka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3–M12 |
| Leveys | 221 mm |
| Pituus | 416 mm |
| Korkeus | 55 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G145117M3-12 |
|---|---|
| EAN | 4062406301514 |