Kierteenleikkuutyökalusarja kierretyökalusarjoilla, 3-osainen
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka peltikotelo kantokahvalla ja 2 eksenterilukolla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti sijoitettu omaan pidikkeeseensä ja on helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretyökalut asettuvat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Sisältö (taulukon käyttö)
kustakin 1 kierretyökalusarja, 3 osaa nro 130250: koot M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12; M14; M16; M18; M20
kustakin 1 kierreleikkuuterä nro 140330: koot M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12; M14; M16; M18; M20
kustakin 1 säädettävä tapin väännin nro 148410: koot 1.1/2; 3
kustakin 1 kierrepakka nro 149310: koot 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14; 45x18
1 kierremitta nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3×60
1 työkalupidin räikkäavaimella nro 120048700: koko 85; 110
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja 2 epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti omassa pidikkeessään ja helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti ylös. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierreleuka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3 - M20 |
| Leveys | 256 mm |
| Pituus | 532 mm |
| Korkeus | 63 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 145117 |
|---|---|
| EAN | 4062406301521 |