Jyrsinterä 30° 6 mm 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Tarkista/laske todellinen urasyvyys Smax valitulla pitimellä.
(D jyrsinterä – d1 pidin) / 2.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
60
H
45
H
30
H
35
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 3 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | TR; TR-LH |
| Kylkikulma | 30 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpala ympyräjyrsintään |
| Tyyppi | P16 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 6 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16,2 mm |
| Syvyys (dj) | 3,5 mm |
| Kierteelle ≥ | Tr30×6 – Tr32×6 |
| Käyttö | Sisäinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 3 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | Täysprofiili |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2173146 |
|---|---|
| EAN | 4045197854926 |