Jyrsinterä 30° 2 mm 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Tarkista/laske todellinen uransyvyys Smax valitulla pitimellä.
(D jyrsinterä – d1 pidin) / 2.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
60
H
45
H
30
H
35
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 3 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | TR; TR-LH |
| Kylkikulma | 30 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpalat ympyräjyrsintään |
| Tyyppi | P12 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 2 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 11.7 mm |
| Syvyys (dj) | 1,25 mm |
| Kierteelle ≥ | Tr16×2 – Tr20×2 |
| Terägeometria | Täysprofiili |
| Käyttö | Sisäinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 3 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | Täysprofiili |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2173022 |
|---|---|
| EAN | 4045197854858 |