Kierrepäiset ympyräjyrsimet, teräs 27/m8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Suoritus
Erittäin kapea malli kierteitysjyrsintään.
Huomautus
Todellinen ulottuma smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | kierteellä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 22.6 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 22 - 37 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 13.6 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 11.5 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219819 (20IP; 5,7 Nm) |
| Levymallille | P26 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisä- ja ulkopuolelle |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 18 mm |
| Varren malli | kierteellä |
| Poran ⌀ | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 18 mm |
| Korjausprofiili | M30 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725327/M8 |
|---|---|
| EAN | 4045197597892 |