Profiiliton jyrsinterä HB7720 45
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Viisteellä, soveltuu tasojyrsintään.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P26 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Halkaisija ⌀ | 26 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 5.6 mm |
| Jyrsintäleveys a | 5.9 mm |
| Tyyppi | P26 |
| Kulma α | 45 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21726445 |
|---|---|
| EAN | 4062406729073 |