Sädejyrsinterä HB7720 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sädejyrsinterä HB7720Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpalat kiertojyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P26 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Säde r | 4 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| A | 6.5 mm |
| Sisähalkaisija d | 17.3 mm |
| Tyyppi | P26 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172824 |
|---|---|
| EAN | 4062406729646 |