KOMET® vaihtopala P25M P25M
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kartioupottimille nro 216600 ja 216620.
Rakenne
Ura ympäri.
Käyttötiedot
N
250
N
250
P
250
P
200
P
200
M
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat jyrsintään |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | P25M |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 140305 EN |
| Kulmasäde | 0.5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 140305 EN |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216700 |
|---|---|
| EAN | 2050002046610 |