Säädettävä upotin Weldon-varrella
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tasainen käynti vankan rakenteen ansiosta.
Käyttötiedot
Reunojen, pyöreiden reikien ja urien jäysteiden poisto sekä upotus. Vakaat työstöolosuhteet vaaditaan (ei voida käyttää porakoneissa).
Portaattomasti säädettävä kulma 10°–80°.
Huomautus
Asteikkotoleranssi ±2,5°.
Tarkkaa kulma-asetusta varten käytetään esiasetuslaitetta.Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Rakenne
Rauhallinen käynti vankan rakenteen ansiosta.
Käyttötiedot
Reunojen, pyöreiden reikien ja urien purseiden poisto sekä upotus. Vaatii vakaat koneistusolosuhteet (ei voi käyttää porakoneissa).
Portaattomasti säädettävä kulma 10°–80°.
Huomautus
Asteikkotoleranssi ±2,5°.
Tarkkaan kulmansäätöön käytetään esiasetuslaitetta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kartioavarrin |
|---|---|
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Usp2 | säädettävä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulman säätöalue | 10–80° |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 95 mm |
| Sopivat kääntöterät | TO.. 1604 |
| Vaihtoteräpalat nro 216700; nro 216740; nro 216770 | 32-050 |
| Kokonaispituus | 95 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Vaihtopalan ruuvi | 219844 (15IP; 3,0 Nm) |
| Kasetti | 219958 |
| Kasetin kiristysruuvi | 219946 |
| Ulkonemispituus l1 | 30 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216620 |
|---|---|
| EAN | 4045197133526 |