KOMET®-vaihtoterä BK8425
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Upottimiin nro 216600 ja 216620.
Malli
Ura ympäri.
Käyttötiedot
N
250
N
120
N
250
P
250
P
200
P
200
P
150
P
120
M
120
M
100
S
100
K
150
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | BK8425 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 8 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHT 160408 EN |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 7.5 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216770 |
|---|---|
| EAN | 4047109190399 |