Jyrsintäpala metrisille kierreuranpistoille HB7720 1–1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsintäpala metrisille kierreuranpistoille HB7720Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpalat pyöröjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P16 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Syvyys (dj) | 1.5 mm |
| Säde r | 0,7 mm |
| Tyyppi | P16 |
| Kierteen vapautusuran leveys | 2,2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172731-1,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406119324 |