Jyrsinterä seegerirengasuraan, ilman särmänmurtamista HB7720 1,3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterä seegerirengasuraan, ilman särmänmurtamista HB7720Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terälevy ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P12 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 11.7 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Uran leveys w −0,03 | 1.38 mm |
| Nimellinen renkaan paksuus | 1.3 mm |
| Säde r | 0.3 mm |
| Syvyys t P12:lle | 1.1 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 11.7 mm |
| Tyyppi | P12 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172691,3 |
|---|---|
| EAN | 4045197542946 |