T-urajyrsin Weldon-varrella
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Jyrsintappi, jossa on kiinnityspinta ja sisäinen jäähdytys. Leikkuualueen voimakas kavennus mahdollistaa työskentelyn ahtaissa urissa. Korroosionestopintakäsittely.
Käyttöarvot
Ura- ja lovijyrsintään DIN 650:n mukaan.
Huomautus
Työskentele mieluiten sisäisellä jäähdytyksellä optimaalisen lastunpoiston varmistamiseksi.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Rakenne
Varsijyrsin kiinnityspinnalla ja sisäisellä jäähdytyksellä. Voimakas kavennus leikkuualueella mahdollistaa käytön ahtaissa urissa. Korroosionestopintakäsittely.
Käyttötiedot
Ura- ja rakojyrsintään DIN 650 mukaan.
Huomautus
Työskentele mieluiten sisäisellä jäähdytyksellä optimaalisen lastunpoiston varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Urajyrsin |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Kulmaviisteen kulma | 90 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 88 mm |
| Sopivat kääntöterät | SP.T 09T308 |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 4 |
| Kiristyshalkaisija d1 | 17 mm |
| Uran korkeus ap | 14 mm |
| Uran syvyys | 18 mm |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 38 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 218300 |
|---|---|
| EAN | 4045197608086 |