HELISLOT T-urajyrsimet Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taloudellinen urien ja T-urien työstö. Erilaiset uraleveydet yhdellä vaihtoteräkoolla siirrettyihin teriin perustuvan istukkakonseptin ansiosta. Neliömäiset vaihtoterät positiivisella lastukulmalla takaavat tehokkaan ja hellävaraisen työstön. Korkea prosessivarmuus optimoidun terätuen ansiosta istukassa.
Varaosa
Ruuvisarja vaihtoterille nro 229695 3 (TX9; 2,0 Nm).
Tekniset tiedot
| Varren malli | Weldon-varsi |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Urajyrsin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Kulmaviisteen kulma | 90 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Kokonaispituus ltot | 85 mm |
| Sopivat kääntöterät | XNMU090408; XNMU090408; XNMU090408 |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 4 |
| Kiristyshalkaisija d1 | 15.5 mm |
| Uran korkeus ap | 9.9 mm |
| Uran syvyys | 9.9 mm |
| Halkaisija ⌀ | 31.7 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 35 mm |
| Sarja | HELISLOT; HELISLOT; HELISLOT |
| Valmistajan merkintä | ETS D32-10-W16-XN09 |
| Sopivat kääntöterät | XNMU090408; XNMU090408; XNMU090408 |
| Sarja | HELISLOT; HELISLOT; HELISLOT |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 227718 |
|---|---|
| EAN | 7291075438925 |