HELISLOT T-urajyrsimet Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Taloudelliseen urien ja T-urien työstöön. Erilaiset uraleveydet vain yhdellä kääntöteräkoon avulla siirtosärmiin perustuvan istuinratkaisun ansiosta. Neliömäiset kääntöterät positiivisella lastuuskulmalla mahdollistavat tehokkaan ja hellävaraisen työstön. Korkea prosessivarmuus istukan optimoidun terätuen ansiosta.
Varaosa
Ruuvinsarja kääntöterälle nro 229697 1 (IP15; 4,8 Nm).
Tekniset tiedot
| Varren malli | Weldon-varsi |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Urajyrsin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Kulmaviisteen kulma | 90 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 130 mm |
| Sopivat kääntöterät | XNMU130608; XNMU130608; XNMU130608 |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 4 |
| Kiristyshalkaisija d1 | 27 mm |
| Uran korkeus ap | 22 mm |
| Uran syvyys | 22 mm |
| Halkaisija ⌀ | 48 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 58 mm |
| Sarja | HELISLOT; HELISLOT; HELISLOT |
| Valmistajan merkintä | ETS D48-22-W32-XN13 |
| Sopivat kääntöterät | XNMU130608; XNMU130608; XNMU130608 |
| Sarja | HELISLOT; HELISLOT; HELISLOT |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 227700 |
|---|---|
| EAN | 7291075332872 |