X.LT...ER-D411 X500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erityisen paksut kääntöteräpalat, joissa hiottu Wiper-särmä.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
230
P
180
P
140
M
200
M
170
S
60
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | X500 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | X500 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT120512-ER-D411 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT120512-ER-D411 |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Tyyppi | INOX; Ti |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2.73 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 221930 |
|---|---|
| EAN | 4059782506374 |