X.LT...ER-D41 X500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erityisen paksut vaihtoteräpalat, joissa hiottu Wiper-särmä.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
230
P
180
P
140
M
200
M
170
S
60
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | X500 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsimiseen tarkoitetut vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | X.LT...ER-D41 |
| Usp2 | X500 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XPLT060308-ER-D41 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XPLT060308-ER-D41 |
| Vaihtoterän koko | 06 |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.9 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.9 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.37 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 221938 |
|---|---|
| EAN | 4059782505988 |