X.L...SR-D SC3025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut kääntöterät hiotulla Wiper-särmällä.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
K
260
Tekniset tiedot
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLW120508-SR-D |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLW120508-SR-D |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Tyyppi | GG |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 221933 |
|---|---|
| EAN | 4059782505711 |