XDPT..ER-D41 SP6519
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut kääntöterät hiotulla Wiper-särmällä.
Huomautus
Suunta-arvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
230
P
180
P
140
M
200
M
170
S
60
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | SP6519 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu kääntöterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XDPT..ER-D41 |
| Usp2 | SP6519 |
| Syöttö fz per hammas | 0.3–2.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDPT090408-ER-D41 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.3–2.5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDPT090408-ER-D41 |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2,5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2,5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 221936 |
|---|---|
| EAN | 2050002058675 |