Jyrsintään tarkoitettu kääntöterä Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Näitä vaihtoteräpaloja saa käyttää vain ruuvin nro 229908 (15 IP; 5,0 Nm) kanssa. Käytettäessä vaihtoteräpaloja, joissa r ≥ 3,2 mm, pidikkeissä nro 215705, 215710, 215715 ja 215717 vaihtoteräpesää on muokattava.
Käyttötiedot
P
150
P
110
M
170
M
150
S
55
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APKT 1604PDER-45 |
| Usp2 | X500 |
| Laatu/tyyppi | X500 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APKT 1604PDER-45 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APKT 1604PDER-45 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215780UNI |
|---|---|
| EAN | 2050002058224 |