Jyrsintään tarkoitetut vaihtoteräpalat Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Näitä vaihtopalalevyjä saa käyttää vain ruuvin nro 229908 (15 IP; 5,0 Nm) kanssa. Käytettäessä vaihtopalalevyjä, joiden r ≥ 3,2 mm, pitimissä nro 215705, 215710, 215715 ja 215717, vaihtopalapesä on muokattava.
Käyttötiedot
P
250
P
200
P
170
P
130
P
110
M
180
M
155
S
45
K
200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut vaihtoteräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | SP6519 |
| Laatu/tyyppi | SP6519 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Kulmasäde | 5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215778UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197503657 |