Vaihtoterä kaiverrukseen, ALU Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Vaihtoterä kaiverrukseen HU7805Käyttötiedot
N
180
N
100
N
140
Tekniset tiedot
| Tmax | 2 mm |
|---|---|
| Kannan pituus b | 0.4 mm |
| Kulmasäde r1 | 0.08 mm |
| Wmax | 2.06 mm |
| Laatu/tyyppi | HU7805 |
| Kärkikulma | 45 astetta |
| Tuotetyyppi | Kaiverrukseen käännettävä terä |
| Tyyppi | ALU |
| Syöttö f | 0,005–0,03 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217210ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197762139 |