Kääntöterä kaiverrukseen UNI Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kääntöterä kaiverrukseen HB7525Käyttötiedot
P
80
P
60
P
50
P
30
P
20
K
80
Tekniset tiedot
| Tmax | 0.8 mm |
|---|---|
| Wmax | 1.8 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| Kärkikulma | 90° |
| Tuotetyyppi | Kaiverruksen kääntöterät |
| Wmin | 0.25 mm |
| Tyyppi | UNI |
| Syöttö f | 0.008 - 0.03 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217229UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406569044 |