Kaiverruksen kääntöterä UNI Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kaiverruksen kääntöterä HB7525Käyttötiedot
P
70
P
60
P
50
P
40
M
40
M
30
K
60
Tekniset tiedot
| Tmax | 2 mm |
|---|---|
| Kannan pituus b | 0,4 mm |
| Kulmasäde r1 | 0,08 mm |
| Wmax | 2,06 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| Kärkikulma | 45 astetta |
| Tuotetyyppi | Kaiverruksen vaihtoteräpalat |
| Tyyppi | UNI |
| Syöttö f | 0,003–0,03 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217211UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406087906 |