Hydro Dehn -istukka Comp-R, säädettävä pyöreys 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Pyöreyden tarkkuus säädettävissä 0 µm:iin.
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- Balluff-sirureiällä.
Käyttötiedot
Täydellinen istukkakiinnitys, kun vaaditaan erittäin suurta pyöreyden tarkkuutta:
- Avarrus.
- Poraus (erityisesti pienet halkaisijat).
- Herkät, hinnaltaan kalliit työkalut.
- Varren toleranssin h6 kiinnitykseen.
Erikoisvarusteet
Supistusholkit nro 302135–302180, sylinterimäiset ruuvipenkki-/kiinnityspalat nro 343720, vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 50 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Muoto | AD |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennuskiinnitysistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 52.5 mm |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| ⌀ d2 | 42 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 52.5 mm |
| A-mitta (pituus) | 110 mm |
| Muoto | AD |
| Tehollinen pituus l1 | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30205620 |
|---|---|
| EAN | 2050002005167 |