Hydro Dehn -hydraulipuristinistukka Comp-R Säädettävä pyöreys 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Pyöreyden tarkkuus säädettävissä 0 µm:iin.
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- Balluff-sirun reiällä.
Käyttötiedot
Täydellinen kiristysistukka, kun vaaditaan äärimmäistä pyöreyden tarkkuutta:
- Kalvinta.
- Poraus (erityisesti pienet halkaisijat).
- Herkkien, kalliiden työkalujen käyttö.
- Varren toleranssin h6 kiinnitykseen.
Erikoistarvikkeet
Supistusholkit nro 302135–302180, sylinteriviilat nro 343720, vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 52.5 mm |
| Toteutus | AD |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| ⌀ d2 | 42 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 52.5 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30203620 |
|---|---|
| EAN | 2050002005150 |