ER Mini -holkkimutteri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
ER-kiristysholkin istukkaan Mini nro 300650; 300652; 300665; 300685; 305710; 305712; 305715; 300649; 300651; 300661; 300684; 300667; 300669; 305707; 305709; 305717; 305721; 305723.
Rakenne
Pienet ulkomitat, pintakarkaistu ja hiottu kaikilta sivuilta.
- Karkaistu ja hiottu kaikilta sivuilta.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
| Normi | DIN 6499 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Maks. kiristysmomentti | 40 Nm |
| Kierrekoko | M24×1 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| Kokonaispituus l | 19.5 mm |
| Teille | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309605 |
|---|---|
| EAN | 4069515040716 |