ER-holkkistukka Mini, kapea, HSK-A 100, A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!).
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
- Läpiporattu (= ER11).
- Koneistetut HSK-toiminnalliset pinnat.
Toimitussisältö
Sisältää tasapainotetun High-Speed ER -minimutterin (G2,5/25 000 r/min).
Erikoislisävarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881–309430, ER-istukka-avain mini nro 309740.
Tekniset tiedot
| Kartio | HSK-A 100 |
|---|---|
| Pidinstandardi | DIN 69893; ISO 12164-1 |
| Muoto | A |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Kiristyshylsyistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | A |
| Tehollinen pituus ln | 51 mm |
| Irtonaiset er-minimutterit nro 309650 | 16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305721 |
|---|---|
| EAN | 4062406110710 |