ER-holkkistukka Mini, kapea, HSK-A 100, A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kaikki varret kovakoneistettu (tasainen käynti!).
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
- Läpiporattu läpivienti (= ER11).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Toimitussisältö
Sis. tasapainotetun High-Speed ER -minimutterin (G2,5/2500 1/min).
Erikoislisävarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881–309430, ER-istukka-avain mini nro 309740.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 69893; ISO 12164-1 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 100 A = 160 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Holkkipidinistukka |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 1–16 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 35 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
| Tehollinen pituus ln | 85 mm |
| Irtonaiset er-minimutterit nro 309650 | 25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305723 |
|---|---|
| EAN | 4062406110758 |