ER Mini -holkkimutteri
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Sopii
ER-kiristysholkkistukkaan Mini nro 300650; 300652; 300665; 300685; 305710; 305712; 305715; 300649; 300651; 300661; 300684; 300667; 300669; 305707; 305709; 305717; 305721; 305723.
Rakenne
Pienet ulkomitat, pintakarkaistut ja kauttaaltaan hiotut.
- Karkaistu ja hiottu kauttaaltaan.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 @ 25000 min-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
| Normi | DIN 6499 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Maks. kiristysmomentti | 35 Nm |
| Kierrekoko | M19×1 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| Kokonaispituus l | 18 mm |
| Teille | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309650 |
|---|---|
| EAN | 4045197292124 |