ER-yksiosainen mutteri mini HiRunER Mini -holkkiistukoille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HiRunER-Mini-tarkkuus-ER-puristusholkki-istukka. Nro 300643 11M, 16M; 302839 11M, 16M; 302844 11M, 16M; 305518 11M, 16M; 305524 11M, 16M; 305527 11M, 16M.
Malli
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä suurinta mahdollista pyörintätarkkuutta varten.
Kapea symmetrinen rakenne.
Erikoistarvikkeet
ER-avain nro 309757; 309758.
Huomautus
Istukka ja holkkimutteri tasapainotetaan erikseen!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
|---|---|
| Normi | DIN 6499 D |
| Maks. kiristysmomentti | 20 Nm |
| Kierrekoko | 20 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 19.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309618 |
|---|---|
| EAN | 4062406243487 |