nuorrutettu urakiila
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Merkki Röhm KFD-HE.
Rakenne
Tarkkuushiotut ja nuorrutetut.
Toimitussisältö
Sis. sylinterikantaruuvit DIN 912 − 12.9!
Huomautus
Muita T-uramutteja voidaan toimittaa vapaalta tehtaalta (ex works).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uran olake |
|---|---|
| Korkeus h | 28 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 150 Nm |
| Kierre g | M16 |
| Askelkorkeus h | 11.5 mm |
| Sopii Röhm KFD-HE -merkille | 315 / 21 |
| Uran leveys s | 21 mm |
| Reikien väli b | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 313805 |
|---|---|
| EAN | 2050001929907 |