Päästökarkaistu urapala 21 mm 21 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin tavanomaisiin voimakiristysistukoihin, valmistajilta Schunk, Forkardt, Röhm ja SMW (terävällä hammastuksella).
Malli
Tarkkuushiottu ja päästökarkaistu.
Toimitussisältö
Sis. sylinterikantaruuvit DIN 912 − 12.9!
Huomautus
Muita T-urapaloja voidaan toimittaa tehtaalta.
Sopii taulukon mukaan
Forkardt: NH 250-315, NHF 250-315
Schunk: TH/THF 250-315, HSL 250-315
SMW: HFKS 250-315, HFK 250-315
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uravaste |
|---|---|
| Korkeus h | 27 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 150 Nm |
| Uran leveys d | 21 mm |
| Kierre g | M16 |
| Askelkorkeus h | 11.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31355521 |
|---|---|
| EAN | 2050001940537 |