Leukasarja, 3-osainen, pehmeät 100 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kolmileukapakalle nro 310505; 310655; 310705.
Materiaali
16MnCr5
Huomautus
- Yleensä leuat voidaan vaihtaa pakassa niin kauan kuin pakan ohjaimet eivät ole kuluneet.
- Päällekkäisleuat sekä ulko- ja sisäleuat, jotka hankitaan myöhemmin, on hiottava sisäpuolelta pakassa pyöreyden ja tasaisuuden varmistamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | Röhm-spiraalitorvi-istukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasaspiraali-istukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 100 mm |
| Pituus l | 48 mm |
| Korkeus h | 33.5 mm |
| Leveys b | 14 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G314600100 |
|---|---|
| EAN | 4019208034362 |