Kiinnitysisukkaistukka MANOK
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteä kiristyslaite massiivisesta valuraudasta. Suuri kiristysvoima, tarkkuus ja jäykkyys.
Käyttötiedot
Monipuoliseen käyttöön, esim. monitoimikoneissa, mittauskoneissa, pylväsporakoneissa.
Toimitussisältö
Sisältää 1 istukka-avaimen.
Huomautus
Sopivat kiristyspäät, ks. nro 329910–329946.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristystuki |
|---|---|
| Korkeus h | 124 mm |
| Jänneväli | 4 - 42 mm |
| Leveys b | 159 mm |
| Pulttijaon ⌀ | 120 mm |
| Toistotarkkuus | 0.01 mm |
| Kiinnitysreikien välinen etäisyys | 184 mm |
| Suurin puristusvoima | 80 kN |
| Pitimen koko | 42 |
| Paino | 15 kg |
| Pituus l | 214 mm |
| Pään ⌀ | 80 mm |
| Avaimenväli | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 329810 |
|---|---|
| EAN | 2050001922472 |