Kiinnityspää sileä SK 42
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiristysholkit, pyöreä profiili 0,5 mm:n tai 1 mm:n portaissa. Ilmoita haluttu kiristys-⌀ tilauksen yhteydessä.
Sileä malli viimeistelykoneistukseen.
Käyttötiedot
Monipuolisesti käytettävissä: monitoimikoneet, mittauskoneet tai paletilla.
Huomautus
Kiristysholkki erikoisprofiileille yksilöllisten toiveiden mukaan pyynnöstä.
Muut ⌀-mitat, muodot (esim. neliö) ja koneistettavat aihiot pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 42 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristinpää |
| Profiili | pyöreä |
| Kovuus | 60 HR |
| Pituus l | 42 mm |
| Kiinnitys-⌀ | 13 mm |
| Takaisin | sileä |
| Toteutus | lyhennetty ohjausvarsi |
| Jänneväli | 3 - 7.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 329910 |
|---|---|
| EAN | 2050001071088 |